SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10.50 ari truall në Fushë Kosovë
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:02
Madhësia :
1050 m²
ID e produktit :
138119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10.50 ari truall, perballe Postes ne Fushe Kosove. Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet urbanistike si rryme, uje dhe kanalizim.
Qmimi eshte 9.500 euro per ari.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »