SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme dy shtepi me qera -urgjent
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:04
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
138123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme dy shtepi me qera per zyre, njera duhet te jete ne Bregun e Diellit,Ulpiane ose Dardani, cmimi 700 euro
dhe tjetra rreth S.Sport,Lagjia Dodona dhe 4 LLullat,cmimi 500 euro.

Kontakti
045 34 60 34
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »