SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Super Luksoze ne Qender
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera ne Qender

Leshohet Banesa me qera ne qender te PRishtines afer Swiss Diamond.
Banesa eshte super e renovuar si shihet edhe ne foto dhe asnjehere nuk eshte banuar ne te .
Banesa ka keto karakteristika:
Madhesia: 75m2
Ndarja: 1 dhome gjumi , paradhome , sallon , kuzhine , banjo dhe ni teras rreth 16m2.
Gjendet ne katin e 4 , uje ka 24 h , nxemje qendrore personale me rryme , posedon klime.
Qmimi:350 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »