SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Bashkebanuese/Cimere
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
ID e produktit :
138171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi disa studente dhe kerkojme nje bashkebanuese/cimere.
Banesa ndodhet tek Sllovenia Sporti, afer Kolegjit Fama.
Pagesa per muaj eshte 60 euro me shpenzime.
Banesa eshte e rregulluar mire dhe posedon te gjitha kushtet e nevojshme per banim.
049 366 418
Informata rreth publikuesit
angela
Prishtinë
049366418
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »