SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira, Mati 1, Banesat e Tregtise
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
138248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, banesat e Tregtise.
Ofrohet komplet e mobiluar, e pabanuar me pare, ndodhet ne katin e 4, ka kete renditje te dhomave:
1 Dhome Dite,
1 Dhome Gjumi
1 Ballkon
1 Depo
1 Kuzhine te Veqante dhe
1 Banjo.
Banesa eshte ndertim i ri, ka rryme dhe uje 24 ore, ashensor dhe kamera te sigurise.
Banesa ka edhe perparesine qe ndodhet buze rruges kryesore dhe permes linjes 5 te trafikut urban mund te lidhet me te gjithe qytetin.
Numrat per kontaktim : 044 757 420 / 044 235 373 (Viber & Whatsapp)
Informata rreth publikuesit
Y
Prishtinë
+37744757420
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »