SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet objekti afarist me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
138294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Objekti afarist me qera

Objekti eshte i ndare ne 3 lokale afariste.
Podrumi ka 120m2, ndersa kati I dhe II 100m2.
Lokalet jane te ndara, mund te shfrytezohen secila ne vete.
Objekti gjendet ne rr.Sadullah Brestovci, Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per infomata shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »