SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia 2 Katshe me truall prej 5.7 ari(Urgjent)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në anën lindore të Lagjes Kodra dëshmorëve, (mes ish-Kosova Petrol dhe rrugës qarkore). është në gjendje të mirë dhe e gatshme për banim. Bashkë me shtëpi shitet edhe trualli me 5.7 ari.
Informata rreth publikuesit
ART Patundshmeri
Gjilan
045 677 988
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »