SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 5 ari Truall në Prishtinë afer Germisë | M1
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:06
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
138302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall në Prishtinë, lagjeja Bledi afer Germisë, 250m mbi rrugen kryesore.
Trualli ka gjithë infrastrukturen e nevojshme, qetsin dhe nga ajo pike pamje te mrekullueshme.
Çmimi: 62000€/ i dikutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. "Garibaldi" nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »