SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mati 1 Extra e mobiluar
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Mati 1 , extra e mobiluar me mobile te reja
banesa gjendet perkatesisht ne rrugen Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia, ne katin e 4, lifti punon 24/h me alarm, po ashtu rryme dhe uje 24 ore
Banesa posedon:
- Sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- banjo
- ballkoni
- koridor
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »