SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shese Banesen 56.5m2 Ne katin e pare lagjen Arberia ish Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
138308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte 56.5m2 ka 1 Dhom te fjetjes , sallon dhe kuzhin . ballkon dhe banjo . Banesa eshte e mobiluar Dhe e leshuar me qera per nderkomtaret . banesa gjindet ne kompleksin Tregtia Ne hyrjen nr.5 +37744170252
Afrim
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »