SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera ne dardani.
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne dardani.

Leshoj banesen me qera ne dardani afer stacionit te autobuseve.
Banesa gjendet ne katin e dyt dhe eshte e madhe 107m2 dhe perbehet nga:
2dhoma te medha te gjumit, kuzhin te madhe, shpajs,2 ballkona,koridor,banjo.
Eshte e renovume dhe e gatshme per banim.
Qmimi: 260 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »