SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit_moderne
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit, mobiluar ne teresi moderne,
banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- dy dhoma gjumi
Qmimi 270 euro ( i diskutueshem)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »