SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira e pa banuar me pare te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sporti, e pa banuar me pare , mobiluar ne teresi me te gjitha elementet
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /641 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »