SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes_ideale per qift
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes ne Lagjen e Spitalit,Kompleksi perfect Blini Mbi Super Viva, me pamje nga lindja mobiluar ne teresi, mobile te reja, kati i trete
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 -677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »