SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES në Ulpianë afër ish Hotel Bacit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:25
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet BANESA me Qira në Ulpianë afër ish Hotel Bacit, Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit. Kati i 4-të. Sipërfaqja (65m² Neto).

Renditja:

- Dhome dite me Kuzhine

- 2 Dhome Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon i madhe (qasje nga të dy dhomat e gjumit)

E mobiluar, dhe renovuar në tërsi, posedon nxemje Qëndrore me Termokos, pamje lindje dhe perëndim.

Preferohet për Familjar

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »