SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj kate shtepie me qira ne rrugen Isa Kastrati mbrapa banesave te bardha ne Breg te Diellit, mobiluar ne teresi dhe me qmim shume te volitshem
Posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 240 euro

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/ 19 00 19 & 044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »