SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli prej 18 ari në rrugën Qarkore (te SAN SIRO)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '17
Madhësia :
1800 m²
ID e produktit :
138386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej 18 ari në rrugën Qarkore, te fusha e sportit SAN SIRO. Trualli është me plan urbanistik. Është vend ideal për jetesë (afër qytetit dhe lagje e qetë). Çmimi shumë i volitshëm.
për më shumë detaje, na vizitoni.
Informata rreth publikuesit
ART Patundshmeri
Gjilan
045 677 988
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »