SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne qender te Gjilanit (Kamnik)
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 3 dhoma.
1 salon,1banjo,2 dhoma te gjumit,1 shpajz,1 ballkon dhe 1 papafingo me madhesi sa banesa nje kat me lart.
Banesa ndodhet ne katin e 5.
Ka afer Interex,VIVA dhe ETC.
Ka fleten poseduese.
Cmimi ;Me marreveshje.
NUMRI I VIBERIT :+37744290428
Informata rreth publikuesit
Dren
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »