SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjerke me qira Ulpjane
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer Fakultetit Teknik tek Route 66
Kati Perdhes
Kuzhine,Banjo
,Termokos
2 Kreveta
Oborr
Parking Rrugor
Ne cmim jan te perfshire dhe shpenzimet tjera.
Cmimi 150 €
Tel:045478477/ 049607733
Agjensioni Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »