SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET, Banesë 112,8m2 në shitje në lagjen Tophane.
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 112,8m2 në shitje në lagjen Tophane.
Banesa gjendet në lagjen Tophane, afër Cigllanës, ndërtim i kompanisë së ndërtimit “Premtimi Construction”, banesa të kësaj kuadrature kemi në katin e VIII-të dhe katin e IX-të, objekti ka leje ndërtimi dhe është I gatshëm për banim në Qershor 2017.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »