SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 75m2 me qira ne Dragodan VIP Tregtia
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
138416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 75m2 me qira ne Dragodan VIP Tregtia.
Banesa ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »