SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Mat 1
Çmimi fillestar :
€220.00
Ju kurseni :
€20.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€200.00 Çmimi rritet në €220.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Mat 1 afer spitalit Turk IVF me casje shume te lehte tek stacioni I fundit I autobusave publik tek banesat e Bardha.
Banesa i ka 75 metra katrore. Posedon sallon, kuzhine, nje dhome te gjumit, nje banjo, nje depo dhe nje ballkon. Banesa eshte e re dhe plotesisht e mobiluar. Banesa posedon sistem te avancuar te nxemjes te instaluar ne toke dhe mure si dhe sistem te centalizuar te thithjes se pluhurit (sistem amerikan). Banesa posedon uje 24 ore dhe dritat emergjente ne rast te ndaljes se rrymes.

Objekti posedon sigurim 24 ore si dhe kamera vezhguese per siguri 24 ore. Objekti eshte I rethuar me kopsht privat.
Banesa nuk leshohet per studente.
Informata rreth publikuesit
Edona
Prishtinë
049700018
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »