SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi ne Taslixhe
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe Perdhesë dhe kati i pare.
Hymjet jane te ndara per secilin kat
Qdo kat permban 4 dhoma dhe banjo
Ka garazhë te vequar nga shtepia
Shtepia ndodhet ne rrugen Abdyl Ramaj nr,16
Shtepia ka edhe 4 depo dy pas shpijes dhe dy nën garazhë
Numri kontaktues +37744242993. I njejt edhe per viber.
Informata rreth publikuesit
Donjeta
Pristina
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »