SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Ulpian/te Fontana në kompleksin Soliter 3/3
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në katin e parë. Banesa përfshin 53m2 dhe shitet e pamobiluar.

Organizimi i banesës:

1 Dhomë të ditës
1 Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Korridor
1 Ballkon
Banesa është ndërtim i vjetër,ka lift dhe ngrohja me Termokos ,ujë 24 orë dhe rrymë 24orë.

Çmimi i banesës është 65.000 €

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.650725, 21.162066

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »