SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Shtepia ne Rr.Fatmir Kerqeli)254/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:40
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
138463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne rrugen Fatmir Kerqeli me 4.64Ari oborr.Shtepia eshte nje kateshe e banueshme me dy dhoma gjumi sallon kuzhine dhe banjo.Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »