SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Lokali me qera 80m2!Delta
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:00
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
138506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Lokali me qera 80m2 te ish ndertesa e Rilindjes, Lokali posedon 30m2 terac dhe eshte i pershtatshem per Kafe, Restaurant etj, qmimi 800e
Informata:049 384 773 ose 044 249 654
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »