SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Banesa, rruga Mark Isaku-Taphane
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Banesa, rruga Mark Isaku-Taphane

Banesa është 85.5m2 dhe është gjysem e mobiluar në mënyrë moderne dhe është në katin e tretë.


Banesa Posedon:

2 Dhomë gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjë
1 Shpajz
1 Korridor
1 Ballkona
Parking rrugor

Banesa ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë, nxemja është me rym.
kushtet për jetesë janë perfektë, dhe jeni 5 minuta larg sheshit.

Çmimi i qirasë mujore është 280€


Kordinata në GoogleMaps: 42.667675, 21.159837

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »