SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 87,6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€61,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 87,6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër Shkollës Fillore Pavarësia, dhe afër kompleksit Vëllezërit Asllani dhe është në katin e VII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »