SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2, kati i 6-te, ne lagjen Tophane
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:13
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 84.50m2, ne katin e 6-te, afer Qafes ne lagjen Tophane. Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne fund te vitit 2017. Banesa eshte shume funksionale
me leje ndertimi, perkthimi behet te Noteri. Banesa ka kete renditje
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi me mobile 1.000 euro per m2, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »