SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 52 m^2 ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
138587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 51.59 m^2 neto ne katin e 3 me orientim ka Lindja dhe dorzimi i qelsave behet prej 25.12.2016
Banesa posedon:
1-dhome gjumi,
1-sallon me kuzhine,
1-banjo
Banesa gjendet 300 metra nga Eulexi.

www.inon-ks.com 
+38649707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »