SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kate shtepie me qera per Studente ne Bregun e Diellit te Maxi 24h
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
138590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Bregun e Diellit lagjeja e Re mbrapa Maxi 24h Leshoj Katin e pare te shtepis per Studente femra apo te punsuara, kati ka 80m2 dy dhoma, kuzhin e madhe, banjo, esht e mobiluar,posedon nxemje qendrore, qmimi esht i volitshem dot thot me gjitha shpenzimet tona, ngrohje qendrore, rryme , uje , berllog, per vetem 50 euro per Studente F, jam familjar dhe besimtar, per me shum na kontaktoni ne

044 240419
Viber
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044240419
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »