SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Vikendica Ne Popova Shapka)255/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:51
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
138598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vikendica ne Popova Shapka ne Tetove (Kodra e Diellit) dy kateshe,me 150 m2.
Kati pare ka Sallon,kuzhine,banjo
Kati dyte ka 3 dhoma gjumi,banjo
Vikendica eshte e gatshme per banim dhe me mobilje.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »