SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa e gatshme për banim 4 dhomëshe!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
138614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me sipërfaqe prej 95m2, kati i 6 dhe gjendet në Mitrovicë afër Domit dhe ka këtë renditje:

-3 Dhoma gjumi
- Sallon
- Kuzhinë
- Banjo

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose +377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »