SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 mrapa spitaleve ose te spitali amerikan
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
138621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i baneses banesat janë te prishtina e re afer spitalit amerikan -PRIVATESI E VEQANTE-NGROHJA QENDRORE 24H-FURNIZIM ME UJE 24H-DHYSHEMEJA PARKET KLASIT I (IZOLIM AKUSTIK)-SHKALLET GRANIT KLASIT I-PLLAKAT ITALIANE KLASIT I-FASADA TULLA-1 DHE DEKOR / ME IZOLIM TERMIK -DYERT DHE DRITARET GJERMANE: GEALAN E-LOW -ASHENSOR: HYMERI & KLEMANLeje ndertimi- Ashensor modern- Siperfaqe gjelberuese- Parking nèntokèsor dhe rrugorè- Izolim me fasadè termike- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè- Rezervuare uji - Sistem per shuarjen e zjarrit- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m² - Dyer te blinduara qeliku - Shteg biqikletash- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...Telefoni 044808011Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044808011
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »