SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e re te Kompleksi "DARDANIA"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa e re e sapo ndërtuar tek Kompleksi
Banesor "DARDANIA" (te Agmia Center). Banesa ka sipërfaqe 98.22 m². Dy dhoma gjumi, Sallon i pritjes, Kuzhinë dhe depo.

Posedon ballkon prej 8m² nga Lindja e diellit.

Posedon ashensor dhe hapsirë të gjërë parkimi.

Posedon leje ndërtimi
përfundon tërsisht në dhjetor të vitit 2016.

Për më shumë detaje, na vizitoni në zyrën tonë
Rr.Prishtinës (Përballë bankës BKT)
Informata rreth publikuesit
ART Patundshmeri
Gjilan
045 677 988
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »