SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENTISHT KERKOJ LOKAL ME QERA NE QENDER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:06
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
138637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjentisht kërkoj lokal me qera në Qendër ,Lokali te ket jo me pak se 80-90m2 si dhe i pershtatshem per zyre

çmimi: Me marveshje

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »