SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen "NIC"
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:34
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen "NIC"
Shtepia eshte dy kateshe dhe nenkulmi, ka dhome dite, kuzhine, kater dhoma te gjumit, tri banjo, ballokon dhe garazhe.
Shtepia eshte gjysme e mobiluar per momentin por varesishte nga kerkesa edhe mobilaohet.
Çmimi i qirase eshte 1000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »