SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA/GARSIONIERE NE ULPIANE AFER SAMAFORAVE KRYESOR
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:46
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
14 m²
ID e produktit :
138645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA/GARSIONIERE AFER SAMAFORAVE TE KATEDRALJA

Garsioniera ka 14 m2 dhe eshte ne kati e II=te
Eshte e mobiluar, me gjitha dokumentet ne rregull.
E pershtatshme per qift e student,
Katedralja e Univerziteti ''Hasan Prishtina'' vetem rruga qe i ndane. Sheshi eshte 200 metra. Nese dikush nga Ju deshiron nje vend ne Zemren e Prishtines, tani e keni mundesine!

Çmimi: 24 .000 euro.

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »