SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen "Marigona Residence"
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
214 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 174m2 me qira ne Lagjen "Marigona Residence"
Shtepia eshte dy kateshe dhe podrumi, ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, terase, podrum 40m2 dhe garazhe.
Shtepia eshte gjysme e mobiluar por varesisht prej kerkesave te klientin edhe mobilohet.
Çmimi i qirase eshte 1000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »