SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - 2X SHTËPI identike me fletë poseduese
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
390 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE 2X SHTËPI identike me fletë poseduese dhe me Arkitekturë të veçantë në lagjen Bregu Diellit në zonën perballë Banesave të Bardha

390m²│4.5 Ari│B+P+1│280'000 €

Shtëpia ka etazhitet B+P+1 sipërfaqe bazë 130m² të ndara në sistem banesor duke krijuar një sipërfaqe totale prej rreth 390m². Struktura e objektit mundëson ndërtimin sipër edhe të dy katëve shtesë duke fituar kështu 4 banesa me nga 130m² secila.

Shtëpitë janë janë identike për nga arkitektura dhe oraganizimi, duka u ndarë nga njëra tjetra përmes një rruge. Secila e ka kulmin e hapur me dysheme të shtruar me pllaka shumë e përshtatshme për evente dhe aktivitete.

• Kati B (Bodrum) përbëhet nga: Garazhë, Kalda, Kuzhinë, Banjo dhe Hapësirë e lirë.
• Kati P (Përdhes) përbëhet nga: Sallon, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo dhe Koridor.
• Kati 1 përbëhet nga 4 Dhoma gjumi, Banjo dhe Koridor.

Ngrohje qëndrore me pellet, izolim i mirë, dritare cilësore, parket shumë kualitativ dhe oborr të mirëmbajtur.

Çmimi: 280'000 € (pa mobilje)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »