SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona Residence
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
137 m²
ID e produktit :
138676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia moderne me 3 dhoma gjumi në lagjën Marigona Residence.
Shtëpia ka sipërfaqe banimi prej 137m² plus podrum 20m2, dhe përbëhet nga dy kate.
Në katin e parë gjendet 1 sallon, kuzhinë të ndarë, dhe 1 banjo.
Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me dushë plus një banjo tjeter ne koridor.
Në shtëpi ka ngrohje qëndrore me rrymë, uje dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 3 Ari oborr,,,,,Shtëpia është e mobiluar në mënyrë moderrne dhe me te gjitha mobilet e reja!
Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqën tonë....

Qmimi: 800 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »