SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali 380 m2 me Qira Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:30
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
138678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali posedon 380 m2 te shperndara ne dy salla te mdhaja, nje zyre dhe nje salle te takimeve

Eshte gjysem e mobiluar

Eshte shume e pershtashme per Call Center mirepo edhe per Zyre dhe ndonje lami tjeter qe ju pershtatet juve pasiqe ka nje hapsire shume te mire dhe me shume ndriqim!

Cmimi: 2100E i negocueshem

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »