SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne shitje ne Veternik
Çmimi :
€27,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:18
ID e produktit :
138679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 11.39 ari toke ne Veternik, posedon kushte urbane dhe leje per ndertim te lart.


Cmimi 27.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »