SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË afër Spitalit Amerikan - Prishtina e re (85m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:03
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Lagjen e Spitalit - "Prishtina e re", afër Spitalit Amerikan. Kati i 6-të. Sipërfaqja (84.89m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditorë

- Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Ballkon

Teknika e ndërtimit të Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:

• Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.

• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa, Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar ose tulla te kuqe

• Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimi zanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.

• Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.

• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.

• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.

• Dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.

• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.

• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.

• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.

• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne,

• Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.

• Rrejti i Telefonisë, internetit dhe kabllovikut.

• Monitorimi i kamerave në hapësirat publike.

• Qasje nga hyrja në Banesë me interfon modern.

• Objekti është i projektuar të plotësojë të gjitha standardet më të larta

(Objekti përfundon në Janar 2018)

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »