SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 56 m2 kati i pare ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:26
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 56m2, ne katin e pare, ne Bregun e Diellit. Banesa gjindet perballe banesave me tulla kuqe, eshte ndertim i shtetit, e pershtatshme edhe per ordinance, per zyre etj. Banesa ka ngrohje te qytetit, gjelbrim, parking. Banesa ka kete renditje:
- salloni, kuzhina dhe trapezaria
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridori
- 2 ballkona
- podrum
Qmimi eshte 56.000 euro

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
+37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »