SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
138719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 banesat e fundit ne perfundim e siper. Me oborr prej 8 ari ne shfrytezim vetem te banoreve. Me leje ndertimi dhe me te gjitha kushtet.Dritaret me rroleta te punuara nga LOKAJ-PLAST. Banesa gjindet ne katin perdhes si dhe ne katin e 5. Gjindemi ne qarshin e vogel.

Kontakt : 044-95-97-94
Informata rreth publikuesit
Korab
Gjakovë
044959794
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »