SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 60 ari te Kolegji Mehmet Akif afer fabrikes se Kepurdhave
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
138724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 60 ari tok ne maxhistralen prishtin ferizaj 2km nga udhkryqi Janjev/Lipjan.
Dhe esht vetem 30m larg maxhistrales po ashtu me udh kryesore nga gumnasella.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
045 392 392
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »