SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira 84m2 .Bregu i Diellit afer furres ''Qerimi 1''
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
138741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen 84m2 ne lagjen Bregu i Diellit perball furres "Qerimi 1",banesa ka afer shkollen fillore "Ismail Qemali". Eshte ne gjendje shume te mire. ka dy dhoma gjumi ,banjo,wc,kuzhinen dhe qendrimin ditore me tryezari. Ka nxemje qendrore te qytetin,hapesir te mjaftueshme per parking dhe qasje shume te lehte ne rruget kryesore.Kati i 3te, ka ashenor i cili funksionon 24h, furnizimi me uje 24h.
Informata rreth publikuesit
Premton
Prishtinë
044500456
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »