SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa perdhese ne Qender me mundesi shnderrimi ne lokal
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa perdhese ne Qender me mundesi shnderrimi ne lokal, banesa ka 60m2 ne dokumente + bodrumi.
Banesa ka lokacion shume atraktiv, eshte ne mes dy rrugeve, me pamje ne tri ane te objektit.
Shume i pershtatshem per restorant, kafiteri dhe per cdo veprimtari biznesore.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »