SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender te Prishtines afer "Swiss Diamond" Hotel
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
138760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender te Prishtines afer "Swiss Diamond" Hotel.
Banesa eshte ne katin e pare, ka kater hapsira pune, banjo dhe dy ballkona.
Banesa eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie si: zyre, ordinance etj.
Çmimi eshte 160000euro.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »